APIE  OBJEKTĄ

„Kunigaikščio Algirdo Namai” buvo kuriami galvojant apie išskirtinius žmones ir unikalius jų poreikius. Namai nėra vien tik aukštos lubos, erdvūs kambariai ir charakteringi baldai, namai – tai žmonės ir jų istorijos. Būtent nuo istorijų ir prasideda Jūsų namų kūryba…

„Kunigaikščio Algirdo Namai” – tai kokybiškas gyvenamųjų apartamentų kompleksas, įsikūręs Kauno prestižiniame rajone. Žaliakalnyje, Algirdo gatvėje. Keturių aukštų modernų kompleksą sudaro skirtingų dydžių 20 butų, aplink pastatą apželdinta jauki ir gyventojų poilsiui pritaikyta žalia zona su suoliukais, trinkelėmis, vaikų žaidimų aikštele. Komplekso gyventojams skirtas parkingas su 20 vietų.

Namo projektas buvo rengiamas vieno žymiausių Lietuvos architektų biurų, o atstovas –  NT paslaugų kokybės etalonu daugelio klientų laikoma, jau ilgiau nei 4 metus veikianti ir ne vieną projektą įgyvendinusi įmonė “Juda NT”

Pastatas išsiskiria moderniu ir prabangiu stiliumi. Fasado apdailai buvo naudojamas keramikinių plytų mūras, taip pat klinkerio plytelės, akmens masės plokštės bei stiklas. Butai pasižymi aukštomis lubomis, kokybiškais mediniais langais, kaustytais aliumu. Objekte bus įrengtos vaizdo kameros, įkurta namo bendrija bei paskirti namo administratorius ir apsaugos darbuotojas. Butai parduodami su daline apdaila bei visais inžineriniais tinklais.

Vienas didžiausių Kunigaikščio Algirdo Namų išskirtinumų ir privalumų – tai galimybė klientui pasiūlyti buto išplanavimą pagal poreikį. Mes Jums pasiūlysime kelis išplanavimo variantus, o Jums teliks išsirinkti labiausiai tinkamą.