APIE  OBJEKTĄ

„Kunigaikščio Algirdo Namai” buvo kuriami galvojant apie išskirtinius žmones ir unikalius jų poreikius. Namai nėra vien tik aukštos lubos, erdvūs kambariai ir charakteringi baldai, namai – tai žmonės ir jų istorijos. Būtent nuo istorijų ir prasideda Jūsų namų kūryba…

„Kunigaikščio Algirdo Namai” – tai kokybiškas gyvenamųjų apartamentų kompleksas, įsikūręs Kauno prestižiniame rajone. Žaliakalnyje, Algirdo gatvėje. Keturių aukštų modernų kompleksą sudaro skirtingų dydžių 20 butų, aplink pastatą apželdinta jauki ir gyventojų poilsiui pritaikyta žalia zona su suoliukais, trinkelėmis, vaikų žaidimų aikštele. Komplekso gyventojams skirtas parkingas su 20 vietų.

Namo projektas buvo rengiamas vieno žymiausių Lietuvos architektų biurų, o atstovas –  NT paslaugų kokybės etalonu daugelio klientų laikoma, jau ilgiau nei 4 metus veikianti ir ne vieną projektą įgyvendinusi įmonė “Juda NT”

TECHNINĖ INFORMACIJA

Pastatas išsiskiria moderniu ir prabangiu stiliumi. Fasado apdailai buvo naudojamas “Corten” metalas, prabangios akmens masės plytelės bei stiklas. Name įrengtas itin aukštos klasės, labai tylus liftas. Butai pasižymi aukštomis lubomis, kokybiškais A+ klasės mediniais langais, kaustytais aliuminiu.

Vienas didžiausių Kunigaikščio Algirdo Namų išskirtinumų ir privalumų – gera garso izoliacija tarp butų, kurią užtikrina: konstrukcija tarp pastato aukštų – perdangų plokštės, 2×3 cm smūginė vata, 6 cm smėlbetonio. Kaimynai apatiniuose butuose įpareigojami dėtis akustinį gipsą ir vatą. Šoninės butų sienos – 25 cm keramikos mūras + vata ir akustinis gipsas.

Namo sienos šiltintos 16 cm PIR poliuretano plokštėmis. Kiekviename bute įrengtas individualiai reguliuojamas grindinis šildymas. Pastatas pilnai atitinka “A” energetinę klasę.

Butų pirkėjai gali įsigyti patogias automobilių parkavimo vietas po namu arba lauke, taip pat norimo dydžio sandėliukus garaže. Objekte įrengtos vaizdo kameros, bus įkurta namo bendrija bei planuojama samdyti budintį apsaugos darbuotoją.

Butai parduodami su daline arba pilna apdaila. Perkant butą – nėmokama interjero dizainerės konsultacija.